O programie

 

Płać kartą z Sygma Bonus & More

 

Niezależnie od tego czy kupujesz towary czy płacisz za usługi, czy korzystasz  ze  sklepów  tradycyjnych czy internetowych, czy w Polsce czy też za granicą – za wszystkie Twoje transakcje otrzymujesz punkty. W nowym Programie Lojalnościowym Sygma Banku sam decydujesz za co otrzymasz nagrody, bo punkty otrzymujesz za wszystkie zakupy, za które zapłacisz Kartą Sygma Bank Mastercard. Sięgając po kartę sięgasz po nagrody! Jeżeli przy zakupie korzystasz z rabatu oferowanego przez partnera Sygma Bonus Twoje korzyści są podwójne: otrzymujesz rabat i punkty.

 

Karta

 

Zbieraj punkty

 

Punkty zbierasz  płacąc kartą Sygma Bank Mastercard. Niezależnie od tego, czy płacisz za zakupy w hipermarkecie, za paliwo na stacji benzynowej czy rachunek w restauracji -  za każdą wydaną złotówkę dostajesz 2 punkty. Bez dodatkowej karty lojalnościowej - wystarczy, że płacisz swoją kartą kredytową Sygma Bank Mastercard. Punkty zostaną naliczone automatycznie na Twoim koncie. Już wkrótce poprzez promocje będziesz mógł zbierać dodatkowe punkty. Będziemy Cię o nich informować na bieżąco.

 

Sprawdź stan punktów na koncie

 

Stan punktów możesz sprawdzić w każdej chwili logując się na stronie more.sygmabonus.pl w zakładce Moje Konto. Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o swój Identyfikator Klienta i 8 pierwszych cyfry numeru PESEL.  W kolejnym kroku będziesz mógł ustawić swój e-mail jako nazwę użytkownika  i wprowadzić wybrane przez siebie hasło. W zakładce Twoje konto sprawdźsz też,  ile masz punktów. Identyfikator Klienta możesz sprawdzić dzwoniąc do Banku*. Numer ten znajdziesz również na wyciągu.  

 

                    * Numer telefonu do Działu Call Center: 22 201 37 00, czynne pn-pt 8:00-18:00 (koszt wg stawki operatora).

 

Wybierz swoją nagrodę

 

Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie odpowiedniej ilości punktów. Sam decydujesz, którą nagrodę odbierasz. Nagrody możesz wybrać z katalogu  dostępnego w zakładce Katalog. Masz do wyboru – wymienić wszystkie punkty, bądź tylko część, a za resztę wartości prezentu dopłacić kurierowi gotówką

 

Złóż zamówienie i odbierz nagrodę

 

Jeżeli wybrałeś już nagrodę, wypełnij formularz zamówienia. Nagroda zostanie dostarczona kurierem na wskazany przez Ciebie adres. 

Nie jest pobierana opłata za przesyłkę w przypadku gdy zamówienie jest dokonywane tylko za punkty (bez dopłaty). W przypadku dopłaty (czyli zarówno wymiany punktów jak i dopłaty za gotówkę) koszty przesyłki wynoszą 15,90 zł. 

             

             Masz pytania? Sprawdź odpowiedzi.

             Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy Sygma Bonus

             Regulamin Sprzedaży B2B Partner

             Polityka "cookies"